sorry, that has interfered... But..

Category: Rock
8 Responses to Ak Kayin - Shavkat Bikmohammetov Dirijor Horga Katnasucilar - Ak Idil Buylari - On The Banks Of Ak Idil (Vinyl, LP, Album)

 1. Kizragore says:
  মূল পৃষ্ঠা. পূর্ব পরিচ্ছেদ কলিকাতায় শ্রীঈশ্বরচন্দ্র.
 2. Nakus says:
  Tv Klan Publikohet biseda e përgjuar Biba – Bianku. 28/08/ Një përgjim audio i pjesshëm i një bisede mes nënkryetarit të Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve, Denar Biba dhe gjyqtarit shqiptar të Gjykatës së Strasburgut, Ledi Bianku, nxorri në konferencë të posaçme shtypi kreun e Partisë Demokratike, që e quajti provë se qeveria po funksionon si organizatë.
 3. Yozshunos says:
  Aug 29,  · Bashkësia Islame e Kosovës, ka shkarkuar nga puna imamin e xhamisë Nur në Vitomericë të Pejës, Drilon Gashin. Kjo është bërë e ditur nga vetë imami. Gashi përmes një postimi në Facebook ka thënë se.
 4. Dasho says:
  Imami kosovar, Drilon Gashi, të cilin Bashkësia Islame e Kosovës me vendim të Myftiut Naim Tërnava e shkarkoi me datë 29 gusht , në një intervistë për Gazetën Express ka folur rreth vendimit të BIK-ut për shkarkimin e tij si imam në xhaminë e fshatit Vitomiricë të Pejës.
 5. Medal says:
  Nov 18,  · KUALA LUMPUR: K. Bathmavathi, penterjemah Orang Kurang Upaya (OKU) hari ini mengangkat sumpah sebagai senator di hadapan Yang Dipertua Dewan Negara, Tan Sri Abu Zahar Ujang. Bathmavathi, 59, anggota Majlis Kebangsaan OKU, merupakan penulis dan penterjemah bebas yang dilantik sebagai Senator OKU kedua bagi menggantikan pakar ekonomi cacat penglihatan, .
 6. Dokasa says:
  Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj ka marrë vendim sot për shkarkimin e drejtorit të AKI-së, Driton Gashit dhe ministrit të MPB-së, Flamur Sefaj. Në njoftimin zyrtar nga Zyra e Kryeministrit thuhet se shkarkimi ka të bëjë me arrestimin dhe deportimin e shtetasve turq. “Në bazë të kompetencave kushtetuese, si Kryeministër i Republikës së Kosovës kam [ ].
 7. Tauzil says:
  Warbaahinta iyo Shacabka Kenya ayaa aad u hadal haya, dilka mas’uul sare oo katirsna gudiga Doorashooyinka dalka Kenay oo la filayo in dhawaantan la mightworkerfedicoifyn.xyzinfo Musando oo ahaa mas’uulka qeybta Technologiyada iyo macluumaadka ee Gudiga doorashada ma.
 8. Akinoshura says:
  Oct 26,  · Hysen Durmishi, i Vetëvendosjes, nëpërmjet një statusi në Facebook, ka kërkuar që të arrestohen dy gazetar në Kosovë. Fjala është për Baton Haxhiun e .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Copyright © 2019 mightworkerfedicoifyn.xyz. Proudly powered by WordPress. BoldR design by Iceable Themes.